Všechny epizody

Bouchání s balonem? Jenom to tě na život po sportu nepřipraví – Pavel Pumprla

Každý sportovec musí někdy ukončit svou kariéru a přechod do další životní fáze není snadný. Nejen proto jsme si pozvali Pavla Pumprlu, profesionálního basketbalistu, který se na opuštění palubovky svědomitě chystal i během aktivních let

Špatný spánek = špatný výkon? Zažité pravdy vás jenom vystresují – Veronika Baláková

Jakou roli hraje psychologie ve sportu? Do 82. dílu našeho podcastu přijala pozvání Veronika Baláková, sportovní psycholožka a místopředsedkyně Asociace psychologů sportu.

Bez frází je o podstatě sportu. Nebavilo mě psát jen o gólech – František Suchan

Do dnešního dílu přijal pozvání otec projektu Bez frází, František Suchan. Co ho v mládí fascinovalo a přeneslo se i do jeho novinářské práce? Co všechno prožil v redakcích, než se rozhodl rozjet spolu s Radimem Vrbatou projekt Bez frází?

Češi mistry světa? V koncovce to chce hráče, co soupeře natřou – Jaroslav Berka

Florbal jako školní sport? „Chápu to, protože ve školách je populární, ale na nejvyšší úrovni je to o něčem jiném.“ Do podcastu jsme si pozvali Jaroslava Berku, bývalého sportovního ředitele florbalové Sparty, úspěšného trenéra juniorských výběrů a aktuálního trenéra mužské florbalové reprezentace.

Peloton na Tour de France je jako kolona, co se řítí 140 km/h – René Andrle

Jak vypadá zákulisí Tour de France? Proč se v cyklistických pelotonech padá víc než dřív? Rozhoduje v etapách kromě maximálního výkonu a výdrže i strach a odvaha? Svět profesionální cyklistiky jsme probrali s Reném Andrlem.

ODM je zážitek na celý život. I děti mohou vyprodat stadiony – Filip Šuman

Kdo zažil, je nadšený, kdo nezažil, možná ani neví, že se taková akce koná. Jak se z Olympiády dětí a mládeže podařilo udělat akci s celospolečenským rozměrem, kterou v přímém přenosu vysílá Česká televize a vyprodává stadiony?

Sport a technologie? Někdo musí sbírat kroky, aby se hýbal – Petr Mára

Ztrácíme cit pro život? Jak nás mění technologie, a v čem je příležitost? Do našeho sportovního podcastu jsme pozvali nesportovního hosta, technologického evangelistu Petra Máru.

Před Wimbledonem mě budou svrbět ruce. Nevracím se pro peníze – Bára Strýcová

Pracuje Bára Strýcová na návratu? Co je aktuálně nejtěžší a je pořád trénink a pohyb důležitou součástí jejího dne? Její pestrý běhavý tenis a naprostý zápal pro hru bavily diváky po celém světě, tak zažijí ho sportovní fanoušci ještě?

Ty hraj, my se postaráme. Proč vedeme sportovce k závislosti? – Vacek & Němec

Nejeden světový sportovec utopil vydělané jmění v hazardu a dalším ukončila kariéru závislost na návykových látkách. Jsou sportovci ohrožená skupina?

Na tribuně vedle sebe nesedíme, ale jako majitelé se shodneme – Janeček & Novotný

Jaké je vlastnit a řídit volejbalový klub? To jsme rozebrali s majiteli českých top celků, které letos dokráčely do finále play off a o titulu rozhodlo až prasátko v pátém setu posledního utkání.