Všechny epizody

Na rozdíl od Sparťanů si myslím, že Křetínský fotbalu rozumí – Pavel Hartman

Po delší pauze se vracíme do fotbalového prostředí, abychom s novinářem, ale zároveň i trenérem a absolventem FTVS, Pavlem Hartmanem, probrali jeho zákulisí.

V MMA teď za rvačky dostávám místo poznámek peníze – Matěj Kuzník

U mikrofonu jsme přivítali fightera Matěje Kuzníka. Proč se rvaním se v ringu začal, a jak se tento sport změnil v posledních letech? Dá se trénovat boj bez toho, aby člověk na tréninku dostal nakládačku? Jak vlastně vypadá svět profesionálního zápasníka?

Stříbro na olympiádě? Super, ale nežiju z jednoho závodu – Lukáš Rohan

Změní olympijská medaile člověk život? Neztratí sportovec drive a chuť dál tvrdě trénovat? Nejen tahle témata jsme probrali s vodním slalomářem Lukášem Rohanem, který loni na olympiádě v Tokiu vybojoval parádní stříbro.

Za 24 hodin ultramaratonu prožijete celý život – Radek Brunner

Prožíváš při ultramaratonu krizi? „Jo, vždycky mezi pátou a šestou hodinou zvracím, takže už s tím můžu počítat.“ Radek Brunner je jeden z nejúspěšnějších českých ultramaratonců. Ročně naběhá kolem 8 tisíc kilometrů a během první vlny covidu si střihl na páse virtuální závod, při kterém natočil přes 400 km a skončil na celém světě druhý.

Výsledky si nepamatuju, pocity ano. V Pekingu mě bolely nohy – Jessica Jislová

Biatlonistka Jessica Jislová za sebou má nejúspěšnější sezónu ve světovém poháru. Co ji nakoplo? Podle statistik si letos udržela nejvyšší úspěšnost střelby, v čem je její síla?

Komentovat sport v rádiu je umění. Jednou mi tekly slzy – Jan Pokorný

Jan Pokorný je novinář, publicista, rozhlasový a televizní moderátor a také správný fanoušek. Během svého zahraničního působení ve Francii zažil velké sportovní akce z první ruky a teď byl i u rozjezdu Radiožurnálu Sport. Dostává sport v médiích dostatečný prostor?

Chápu, že mě někdo nemá rád. Vrcholový sport přináší oběti – Petr Koukal

Jekyll & Hyde. Petr Koukal je jediný český badmintonista, který se dlouhodobě dokázal držet ve světové špičce, přesto mu mnozí dávali sežrat, že slaví spíš mediální úspěch než ten sportovní.

Basket mi dal všechno. Důchod zatím nechystám – Natália Hejková

Natálie Hejková je legenda mezi trenéry a dost možná nejúspěšnější basketbalová coachka na světě. Se svými týmy nasbírala během kariéry desítky úspěchů na klubové i reprezentační úrovni. Co ji pořád na vedení basketbalistek baví, když už plus mínus všechny porazila?

Teď chci ukázat ukrajinské sportovce v nejlepším světle – Dmytro Dolgopolov

Dmytro Dolgopolov je extraligový volejbalista a rozehrávač příbramských Kocourů. Kromě tréninků a zápasů má teď ale úplně jiné starosti. Ruská invaze na Ukrajinu se týká jeho rodiny i přátel, jak se v takovou chvíli dokáže člověk postavit na palubovku a odehrát kvalitní zápas?

Krasobruslařky dnes končí kariéru v 16 letech – Tomáš Verner

S Tomáš Vernerem jsme zabrousili do světa krasobruslení. Na olympiádě v Pekingu na sebe v emotivním klání strhly pozornost ruské bruslařky a po soutěži se začalo uvažovat o omezení startu nezletilých závodnic. Proč vůbec krasobruslařských vrcholů dosahují stále mladší děti, které pak končí kariéru i v 16 letech?