Všechny epizody

Po Gábině si lidi mysleli, že je s biatlonem konec. Opak je pravdou a čísla to dokazují – Jiří Hamza

Biatlonová sezóna je v plném proudu, a tak k nám do podcastu zavítal architekt biatlonového zázraku, Jiří Hamza.

Atmosféra? Katar ukázal, že pořádat MS v jednom městě je skvělé – Petr Kubásek

Dolar, libra, rubl, lira, tolar, euro. Takto netradičně začal dnešní díl, do kterého zavítal komentátor patřící mezi českou špičku a který se právě vrátil z probíhajícího fotbalového šampionátu v Kataru, Petr Kubásek.

Čtyři vteřiny jsou pro nás na střelnici mžik. Pro fanouška u TV věčnost – Michal Krčmář

Biatlonová sezona odstartovala a těsně před jejím zahájením jsme vyzpovídali aktuálně nejzkušenějšího člena české reprezentace a olympijského medailistu, Michala Krčmáře.

Speciál ŽIVĚ: Léčit sportovce a úředníka je rozdíl. Pro pohyb potřebujete správnou karoserii – Pavel Kolář

Do druhého rozhovoru, který jsme natočili živě s diváky v rámci oslavy 100. dílu našeho podcastu, přijal pozvání světově uznávaný fyzioterapeut, profesor Pavel Kolář.

Speciál ŽIVĚ: Když si všichni myslí, že už je to ztracený, vstoupí do mě klid – Bára Špotáková

K oslavě 100. dílu podcastu Přes Příkop jsme pro vás nachystali první živé vysílání. Prvním hostem byla, dnes už bývalá atletka, dvojnásobná olympijská vítězka a držitelka světového rekordu v hodu oštěpem, Barbora Špotáková.

Baseball je hra chyb. Jste hvězda, i když v 70 % neuspějete – Pavel Chadim

V profesním životě neurolog, ve „volném čase” trenér národního baseballového týmu, který uspěl v kvalifikaci na nejprestižnější světovou soutěž World Baseball Classic.

Ponížení, když jsem skončil jako hráč, mě nakoplo vrátit se jako trenér – Martin Svědík

Hráčskou kariéru mu ukončilo zranění, teď na lavičce fotbalového Slovácka prožívá úspěšné trenérské roky a s týmem se probojoval až do pohárové Evropy. Hostem 98. dílu není nikdo jiný než Martin Svědík. Jak se z hráče stal trenérem?

Za olympijské zlato vděčím manželovi. Já chtěla skončit dřív – Kateřina Emmons

Střelbu má jak v rukou, tak v srdci. Přesto by nabídku stát se armádním sniperem odmítla. Do 97. dílu k nám zavítala olympijská vítězka a mistryně světa i Evropy ve sportovní střelbě, Kateřina Emmons.

Z Olympu chci udělat sportovní rodinu. Berbr mi kvůli výsledku nevolal – Michal Volf

Do 96. dílu našeho podcastu dorazil muž dvou tváří. Na jedné straně fotbalový sudí, na té druhé šéf resortního sportovního centra ministerstva vnitra Olymp, Michal Volf.

Opustit systém a projet svět na kole. Bylo to 28 tisíc km zážitků – Furt Pryč

Za 16 měsíců projeli na gravel kolech nespočet zemí po celém světě, cestou našlapali přes 28 tisíc kilometrů a především získali obrovské množství zážitků. Jak jim necelý rok a půl na cestě a mimo systém změnil život?