Všechny epizody

Dres u stropu a vlastní sedačky v hale? Krásný dárek. Za 20 sezon v jednom klubu jsem rád – Patrik Eliáš

V NHL se stal druhým nejlépe bodujícím Čechem a dvakrát zvedl nad hlavu Stanleyův pohár. Dvacet sezón byl věrný jednomu jedinému klubu, který po ukončení jeho kariéry na počest vyřadil číslo 26. Hostem nového dílu Přes Příkop není nikdo jiný než Patrik Eliáš.

Tři tituly v řadě neznamenají, že jsem hotový trenér. Vždy je, co se učit – Václav Varaďa

Kam přišel, ať už jako hráč nebo trenér, tam se hrálo finále nebo se slavilo zlato. Po 12 letém působení v trenérských pozicích u třineckého hokejového klubu a s ním zisku třech extraligových titulů po sobě se rozhodl tým opustit.

Padesátá první účast na Jizerské 50 byla z hecu. Vlát na chvostu už nechci – Ladislav Míka

Na startu Jizerské padesátky stál jednapadesátkrát! Českého legendárního závodu v běhu na lyžích se poprvé účastnil hned při jeho prvním ročníku v roce 1968 a poslední ročník absolvoval před 4 roky v neuvěřitelných 77 letech.

Při focení nefandím. I po 6 olympiádách jsem nervózní, abych měla top záběr – Bára Reichová

Znáte novou olympijskou disciplínu kitesurfing? Pokud ne, dnes vám ho představíme. Do studia k nám zavítala Kateřina Šalandová, kitesurfařka s ambicemi předvést se na olympiádě v Paříži, světoobčanka a také sportovní psycholožka s neokoukanými metodami.

Kiteboard jsem nebrala závodně. Teď chci na olympiádu a pomoct ostatním – Kateřina Šalandová

Znáte novou olympijskou disciplínu kitesurfing? Pokud ne, dnes vám ho představíme. Do studia k nám zavítala Kateřina Šalandová, kitesurfařka s ambicemi předvést se na olympiádě v Paříži, světoobčanka a také sportovní psycholožka s neokoukanými metodami.

FIFA Master otevře dveře do světa sportu. Číslo na Fergusona ale nemám – Jakub Mihule

Hlásí se 1000 zájemců, ale přijmou pouze 30 šťastlivců. Mluvíme o magisterském studijním programu FIFA Master, jehož první český absolvent a nyní již zaměstnanec UEFA Jakub Mihule zavítal do našeho podcastu

Úzkost před výkonem? Nic špatného, využijte to ve svůj prospěch – Katarína Jaššová

Jak jde dohromady psychiatrie se sportem? Jaké poruchy se nejčastěji vyskytují u závodníků? Jaké má Katarína nástroje a postupy k vyvedení člověka z „temnoty”?

Po Gábině si lidi mysleli, že je s biatlonem konec. Opak je pravdou a čísla to dokazují – Jiří Hamza

Biatlonová sezóna je v plném proudu, a tak k nám do podcastu zavítal architekt biatlonového zázraku, Jiří Hamza.

Atmosféra? Katar ukázal, že pořádat MS v jednom městě je skvělé – Petr Kubásek

Dolar, libra, rubl, lira, tolar, euro. Takto netradičně začal dnešní díl, do kterého zavítal komentátor patřící mezi českou špičku a který se právě vrátil z probíhajícího fotbalového šampionátu v Kataru, Petr Kubásek.

Čtyři vteřiny jsou pro nás na střelnici mžik. Pro fanouška u TV věčnost – Michal Krčmář

Biatlonová sezona odstartovala a těsně před jejím zahájením jsme vyzpovídali aktuálně nejzkušenějšího člena české reprezentace a olympijského medailistu, Michala Krčmáře.