Všechny epizody

Tiki Taka baví i ženy, co fotbal nemusí – Petr Svěcený

V 16 letech přičuchnul ke komentování sportovních událostí, nakonec se zúčastnil sedmi olympiád a nyní moderuje i vlastní pořad TIKI-TAKA. Do nového dílu zavítal sportovní komentátor a moderátor Petr Svěcený.

V baseballu při hře pokecáte i se soupeřem. Na Evropě chceme placku – Martin Červenka

Český baseball má za sebou historickou událost – vůbec poprvé se náš národní výběr dostal na prestižní turnaj World Baseball Classic a v Japonku si vůbec neudělal ostudu. Vyzpovídali jsme catchera týmu, Martina Červenku.

„Duchovní má na olympiádě místo. Zaprodat se ďáblu pro výhru bere sportu krásu“ – Tomáš Holub

„Kdo miluje, poznává Boha.“ Z hlediska povolání se stal lehce netradičním hostem 120. dílu našeho podcastu biskup, ale zároveň člen Českého klubu fair play, Tomáš Holub.

Kolem TOP10 na Tour de France se točí půlka cyklistiky. Proto jsem prorazil – Leopold König

Jindřich Trpišovský do podcastů nechodí, a tak jsme rádi, že udělal výjimku a mohli jsme si hodinu povídat. Poznejte úspěšného trenéra zblízka!

Měl jsem jenom ulici, sport a partu. Fotbal jsem hodnotil už od mala – Jindřich Trpišovský

Jindřich Trpišovský do podcastů nechodí, a tak jsme rádi, že udělal výjimku a mohli jsme si hodinu povídat. Poznejte úspěšného trenéra zblízka!

MMA pro mě není sport. Vítězství by nemělo být za cenu zranění soupeře – Václav Scheiner

Je vykonávání funkce rozhodčího diagnóza z dětství? Jakou prestiž má v zápase ocenění Zlatá píšťalka? Jejím držitelem a zároveň naším dalším hostem je světová rozhodcovská elita v zápase, Václav Scheiner.

Zátopek? Na Oscara prý moc světový. Netflix seriál o Slavii by mě bavil – Kryštof Mucha

Jak je těžké natočit a vyprodukovat sportovní film? V čem je tento žánr složitý a co o něm řekl slavný režišér Miloš Forman? Zeptali jsme se výkonného ředitele Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, Kryštofa Muchy.

I když teď neběhám, po Paříži pokukuju. Potřebuju ale osobák – Marcela Joglová

Z nuly na olympiádu za tři roky a co dál? Chystá se Marcela Joglová, která se ve velkém stylu kvalifikovala na olympiádu v Tokiu i do Paříže 2024? Co ji teď nejvíc baví? A proč zrovna moc neběhá?

„Běžci na lyžích nejsou běžkaři. Předstartovní rituály mě spíš znervózňují“ – Michal Novák

Michal Novák patří k nové generaci, která táhne české běžecké lyžování zpět na výsluní. Na mistrovství světa teď vybojoval fenomenální 4. příčku ve sprintu, což se ještě žádnému Čechovi nepovedlo. Vyhlíží už teď olympiádu v Milanu a Cortině 2026?

„Rallye Dakar? Šílenost a závod pro blázny. Rakev je zaplacená se startovným“ – Martin Michek

V NHL se stal druhým nejlépe bodujícím Čechem a dvakrát zvedl nad hlavu Stanleyův pohár. Dvacet sezón byl věrný jednomu jedinému klubu, který po ukončení jeho kariéry na počest vyřadil číslo 26. Hostem nového dílu Přes Příkop není nikdo jiný než Patrik Eliáš.