Tiki Taka baví i ženy, co fotbal nemusí – Petr Svěcený

V 16 letech přičuchnul ke komentování sportovních událostí, nakonec se zúčastnil sedmi olympiád a nyní moderuje i vlastní pořad TIKI-TAKA. Do nového dílu zavítal sportovní komentátor a moderátor Petr Svěcený. Kývnul by na případnou divadelní roli? Je pravda, že měl svoji kapelu? Dokázal při koncertech těžit z moderátorských zkušeností? Bývá i po tolika letech před vysíláním nervózní?

Petr s kolegy vytvořili vlastní pořad TIKI-TAKA. Co znamená samotný název a o čem TIKI-TAKA je? Jak vůbec vznikl koncept pořadu? Který host ho nejvíce bavil? Musí pořad vydělávat? Mohla by vzniknout podobná show o jiném sportu než fotbalu? Naučili se už lidi platit za obsah? Jde v dnešní době hlavně o srandu nebo musí mít pořad hlubší přesah? Kterého hosta by si přál, ale ještě tam nebyl?

Jak sám Petr říkal, o sport se zajímá téměř odmalička. Baví ho stále dívat se na sport nebo už dává přednost jiným žánrům? Jsou z olympiády lepší zážitky z terénu nebo naopak ze studia? Jak jeho práci mění sociální sítě? A otázka pro diváky – co Petr používá na vyčištění hlavy?

Užijte si poslech a nezapomeňte nás sledovat na Instagramu.

Partner podcastu:

Nalaďte nás na všech podcast platformách

Jsme na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.