Všechny epizody

Necítil jsem nohy, ale touha vrátit se na Tour de France mě držela – Petr Vakoč

Skvěle rozjetá kariéra profesionálního cyklisty, individuální úspěchy, přestupy do velkých týmů a pak tvrdý náraz. Petr Vakoč přežil nástrahy pelotonu, ale na soustředění v JAR ho smetl kamion. Kudy vedla jeho cesta zpět k závodění?

I bez dresů musí být poznat, že na led skáče česká repre – trenér Tomáš Pacina

Česká hokejová reprezentace žen si dokráčela pro historický postup na olympijské hry. Velký životní příběh za sebou má i coach Tomáš Pacina, který hokejistky pod pět kruhů dovedl. Už v 15 letech emigroval a postupně se v zámoří prosadil jako skills coach.

Bez porodu bych finále v Tokiu neběžela. Nakopnul mě – Kristiina Mäki

Překonala 30 let starý český rekord a sedm měsíců po porodu se probojovala až do olympijského finále na trati 1 500 metrů. Kristiina Mäki za sebou v Tokiu zanechala parádní stopu. Co ji žene dál? Jak trénuje?

Extrémní zátěž někdy skousne hůř hlava než tělo – Michal Šafář

Jaká byla spolupráce s Petrou Kvitovou a dalšími hvězdami českého sportu? Mají sportovní psychologové napilno jen před olympiádou? Tohle a spoustu dalších témat jsme probrali s Michalem Šafářem, předsedou Asociace psychologie sportu České republiky a děkanem Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého.

Vrcholový trénink by hobíka zabil. V běhu se chodí za hranu – Jan Pernica

Trénoval filmového Zátopka, českou běžeckou špičku i spoustu „hobíků“. Jan Pernica kombinuje vrcholový sport s amatérským.

Jak vypadá trénink v mládežnické akademii Slavie?

V našem sportovním podcastu jsme si povídali se šéftrenérem žáků Ondřejem Jurou, psychologem Martinem Macháčkem a trenérem U14 Pavlem Němcem.

Ve sportu odhazujeme masky, co nás v životě tíží – filosofka Anna Hogenová

S profesorkou Annou Hogenovou jsme si zafilosofovali o roli sportu, boje a překonávání překážek v našem životě. Prodlouží vám víc život tenisová čtyřhra nebo běhání?

Těžko budu trénovat lepší než Ester Ledeckou – Tomáš Bank

Jaké je spolupracovat s dvojnásobnou olympijskou vítězkou a rodinou Ledeckých?