V basketu i na jevišti si chci vždycky zahrát, ne zablbnout – Ivan Trojan

V Praze začíná evropský basketbalový šampionát, a tak jsme si do našeho podcastu pozvali známého herce, ale především kvalitního basketbalistu, Ivana Trojana. Jak vypadaly Ivanovy basketbalové začátky? Kdo ho provázel v průběhu jeho cesty? Jaké jsou jeho herní slabiny? Ivan je lídr a pedant v jednom, jak dokáže pracovat v týmu? Proč se nakonec nestal vrcholovým sportovcem, ale hercem? Pomůže naší reprezentaci?

Na chvíli jsme se také zastavili u herectví. Má za sebou i nějakou sportovní roli? Jak se v divadle pozná, zda představení bylo úspěšné či nikoliv? Vypískali ho už někdy diváci? Platí i v divadle, že dobrými výkony se tvoří dobrý kolektiv? Jak bojuje s trémou před představením nebo zápasem? Z čeho ve svém životě čerpá externí motivaci nebo jede jen na vnitřní pohon?

Ivan Trojan se v roce 2005 v rámci kolektivu fanoušků finančně podílel na záchraně fotbalového klubu Bohemians. Mají v něm i přes malý podíl nějaké slovo? Jak hodnotí českou fotbalovou kulturu ve srovnání se zahraničím? V čem jsou Bohemians odlišní od ostatních klubů? Jak je s klubem spojena Ivanova rodina? 

Užijte si poslech a nezapomeňte nás sledovat na našem Instagramu!

Partner podcastu:

Nalaďte nás na všech podcast platformách

Jsme na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.