Přes Příkop ŽIVĚ

Přijďte si užít super večer, poslechnout si naše exkluzivní hosty a rovnou se jich zeptat. Pozvání přijala vynikající tenistka Bára Strýcová a také Youtuber s nemalou sportovní minulostí, Karel Kovář alias Kovy. 

KDY? 29. února v 18:00

KDE? Opero, Salvátorská 931, Praha 1

Bára Strýcová

Karel Kovář, Kovy

Podcast Přes Příkop je tu s vámi každý čtvrtek už víc než 3 roky a po více než roce jsme si pro vás opět přichystali parádní večer – druhé živé nahrávání, kterého můžete být součástí i vy. Dorazte za námi do krásných prostorů Opero přímo v centru Prahy a užijte si dva rozhovory a následné diskuze s velkými osobnostmi českého sportu a veřejného života. Nejprve vyzpovídáme olympijskou medailistku a vítězku Grand Slamu, Báru Strýcovou a následně také Youtubera a influencera Karla Kováře, alias Kovyho. Těšíme se na vás!

29. února v 18:00

Opero, Salvátorská 931, Praha 1

Jak to vypadalo naposled?

Kde se potkáme?

Opero je vaše pracovní zázemí, místo ke schůzkám s klienty i prostor pro firemní akci či večírek. Zajistí vám propojení s úspěšnými profesionály nejen z oblasti byznysu a cenné vazby, které trvají. Přináší také konference, projekty a programy, které pomohou vám i vašemu byznysu růst. To vše v jedinečném prostoru v srdci Prahy.